עודכן 05/03/18

התקנון פונה בלשון זכר ומיועד לשתי המינים

"תכשיטי פרדו"

1.אתר "תכשיטי פרדו"הינה חנות מקוונת למכירת תכשיטים לאשה במחירים מוזלים והוגנים ברחבי רשת האינטרנט בישראל.

2.כל המשתמש באתר מאשר בפעולתו זו כי קרא  את התקנון  ומסכים לכתוב בו בהסכמה גמורה ולא תהא לו שום טענה ודרישה או תביעה משפטית כלפי האתר,וכיוצא בו, ותקנון זה יהווה בסיס משפטי לכל הילה לתביעה.

3.כל הפרטים שנרשמים שהם: שם פרטי ומשפחה, מ' זהות, כתובת, דוא"ל, וכל פרט מזהה נוסף הינם בהסכמת הלקוח, ויהיה זאת להוכחה מצד הלקוח שגמר דעתו לבצע את ההזמנה דרך אתר "תכשיטי פרדו"

.4.כל המבצע פעולה  באתר או טלפונית מצהיר שהינו מתגורר בישראל והגיע לגיל 18 וקונה בכרטיס אשראי ששיך לו .  וכל רכישה שתהא דרך האתר תהא כפופה לאישור חברת האשראי  או האתר "תכשיטי פרדו".

5. כל פרטי הלקוח  נשמרים בחיסיון מוחלט ולא עוברים לצד ג' בלא אישור מהמשתמש- פרט למספרי כרטיס האשראי שעוברים לחברות האשראי או הסליקה,

6. שום פרט מכרטיס האשראי אינו נותר שמור במערכת, פרט ל4 ספרות אחרונות ותוקף הכרטיס לצרכי ביטחון ובקרה,

7. מסירת פרטים  כוזבים כדי לקנות דרך האתר או הטלפון הינה פלילית, ומשתמש זה יהיה אחראי לכל נזק שיגרם בגינו לאתר  "תכשיטי פרדו" עקב כך .

8.מפעילי האתר /מנהליו, יוכלו להפסיק את שירותי האתר בכל עת, בין אם נמסרה הודעה על כך מראש ללקוחות ולמשתמש  או שלא,   ולא יהא  כל חוב כלפי לקוחות האתר ו/או צד ג' . עם זאת בעלי האתר יעמדו בהתחייבותם לספק את המוצרים שנקנו קודם סגירת האתר.

9.המשתמש באתר מודע לכך שכל קניה או כל השתמשות באתר מבוצע באחריותו הבלעדית.

10.לאחר ביצוע ההזמנה  ישלח הודעה לתיבת הדואר האלקטרוני שנמסר בעת עדכון פרטי משתמש או ביצוע ההזמנה. בזאת יודגש, כי שליחת הודעה זו בדואר האלקטרוני אל מבצע ההזמנה אינה מהווה כלל ראיה או אסמכתא  שהתבצעה הפעולה ולא מחייבת את  "תכשיטי פרדו" עד לאישור הסופי של חברות האשראי ומפעילי האתר.

11.חיוב  עלוית המוצר אשר נרכש באתר "תכשיטי פרדו" או על ידי הזמנה טלפונית, יתבצעו באמצעות כרטיס אשראי

11 א. להוי ידוע שאם העסקה בוצעה בהעברה בנקאית המוצר ישלח רק לאחר שאושר בודאות העברה של הסכום ויכול לקחת גם 3-7 ימי עסקים

 

:אספקה

12.זמן אספקת המוצרים הינם. בדואר אקספרס (בתוספת תשלום) הינו עד 3 ימי עסקים ובדואר רשום (חינם) הינו בדרך כלל מ 3-7 ימי עסקים (אינו כולל ימי שישי ושבת ערבי וימי חג שאינם בכלל "ימי עסקים") וזאת לאחר קבלת אישור התשלום מחברת האשראי.

13. יצוין  שעם זאת על פי רוב בדואר אקספרס , כל ההזמנות המתקבלות עד השעה 13:30 מגיעות בדרך כלל למחרת היום לכתובת שצוינה!

14.כל המוצרים המוצגים באתר מצויים במלאי.צוות האתר עורך מעקב קבוע אחר המלאי, מוצר שאיננו במלאי יוסר מהאתר או שיצויין בסמוך אליו באופן בולט כי המוצר איננו במלאי. אם המוצר אינו במלאי עקב נסיבות חריגות בלבד, שלא היו ידועות בעת ביצוע ההזמנה על ידי הלקוח, (למשל מספר הזמנות גדול וחריג במיוחד שנקלטו בו זמנית באופן בלתי צפוי), אזי תימסר לצרכן הודעה תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור מוצר אחר או לבטל את העסקה ולקבל את מלוא הסכום בחזרה.

 

14.אספקת המוצרים תעשה ע"פ בקשת הלקוח לכתובת אשר צוינה בעת פקודת ההזמנה בכפוף למלאי וכמובן לאחר אישור חברות האשראי כפי שצוין .

15. משלוח חינם ינתן בשירות דואר רשום של דואר ישראל  על כל תכשיט שצוין שהינו במשלוח חינם.

16.דמי משלוח כוללים עלויות משלוח ממחירון דואר ישראל וכוללים משלוח עד לסניף הדואר הקרוב לכתובת שהוזנה בעת ביצוע ההזמנה

17.הוצאת המוצר מסניף הדואר מחייבת ת"ז או יפוי כח כתקנון דואר ישראל

18. עם זאת מרגע יציאת הפריט למשלוח "תכשיטי פרדו" אינה אחראית על כל נזק שיקרה וכמובן שיהיה בראיה ברורה שהפריט יצא למשלוח שהוא תקין,

 

מדיניות כללית:

19.  כל לקוח המזמין באתר או דרך הזמנה טלפונית יהיה אחראי הבלעדי לשימוש במוצר שרכש באמצעות האתר

20. "תכשיטי פרדו"  לא תהא אחראית ולא תישא בכל היזק ישיר ככל שיהיה, עקיף, או תוצאתי . שיגרמו למשתמש ו/או לצד שלישי כתוצאה משימוש או מרכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון, ותהא עילת תביעה אשר תהא, לרבות כל ההפסדים  הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא ומקרה שהוא.

 

21. "תכשיטי פרדו"  נתונה הזכות לא לקבל מוצר לאחר 14 יום עקב מוצר שיירכש על ידי הלקוח הנובעת מחוסר התאמה למשתמש ו/או מטעות מביצוע הפעולה באתר בהקלדת נתוני הרכישה.  , וכן פרטים אישיים ומזהים שגויים שנמסרו למשלוח המוצר והמוצר לא הגיע ליעדו הלקוח ישא בהוצאות השליחה החוזרות.

 

22 . "תכשיטי פרדו" שומרת לעצמה זכות לשנות את תקנון האתר לא הודעה מוקדמת, וזאת ע"י פרסום  התקנון המעודכן באתר.

 

23.ל"תכשיטי פרדו"  שמורה בכל עת, הזכות  להוסיף או לגרוע מוצרים ממספר המוצרים המוצעים למכירה באתר,

24. הקניה באתר הינה ללקוחות פרטיים בלבד

 

25.האתר בכללו יהיה סגור בשבת הן לקניה והן לצפייה ע"י מערכת " שמירת שבת", והיה ונעשתה הזמנה על ידי עקיפת החסימה באופן זדוני, "תכשיטי פרדו" רשאית לבטל את ההזמנה.

26.  "תכשיטי פרדו" ישמר הזכות לשנות את תכונות האתר ומוצריו בכל עת

 

27. "תכשיטי פרדו" רשאית לשלוח  הודעות בדוא"ל שתוכנם מכיל פרסומות חיצוניות ושל האתר עצמו לאחר שיתקבל אישור מבעל כתובת המייל,

28. כל הטפסי הרישום באתר יאובטחו.

 

29. כל סכסוך משפטי יידון באחת מערי המחוז ת"א, ירושלים, באר שבע או חיפה.

 

30. כל המחירים באתר בשקל חדש וכולל מע"מ כחוק,

מדיניות החזרת מוצרים וביטול עסקה:

31. כל לקוח רשאי לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א – 1981, בתנאים הבאים

  • א. ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

  • ב. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא"ל/דואר.

  • ג. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת  של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור %5 או 100 ש"ח לפי הנמוך ביניהם, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן.

  • ד. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה.

  • ה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי, או סביר באריזתו המקורית.

  • ו. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר.

  • ז. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי.

 

 

32. בקשת הביטול תוכל להתבצע דרך האתר בחשבון המשתמש או בדואר אלקטרוני [email protected]

33. במקרה שתתקבל הבקשה להחזרה. כל עלויות בגין ההחזרה כולל עלויות משלוח הלוך באם לא שולם בהזמנה תחול על הלקוח בלבד

34. החזרת התשלום תתבצע באותה הדרך בו התבצעה אלא א"כ הוסכם אחרת.

35. באם המחיר של המוצר עלה או ירד הלקוח יקבל את מחיר הקניה בלבד

 

36. על  הלקוח לבדוק את המוצר מיד עם קבלתו. במידה ומצא הלקוח כי קיבל מוצר פגום, ישלח הלקוח את המוצר באריזתו בדואר רשום  ו"תכשיטי פרדו"  תחליף את המוצר הפגום במוצר חדש,  במידה ונמצא שהמוצר שהלקוח החזיר תקין, המוצר ישלח בחזרה ללקוח  והלקוח יחויב  על עלויות המשלוח.

48. אין אפשרות החלפה של מוצרי מתנה שנותן האתר ללקוחותיו.

49.  במקרה של גורמים ו/או אירועים שלא בשליטת"תכשיטי פרדו", באם יפגעו תקלות במחשוב ו/או מערכות הטלפון ו/או במקרה של פעולות איבה ו/או מקרה חירום חלילה, רשאים בעלי האתר להודיע על ביטול הזמנה ספציפית כלשהי או הפסקת השירותים לאלתר.

50. כל הזכויות שמורות ל"תכשיטי פרדו" כל העתקת עיצוב חומר או טקסטים יעשו אך ורק ע"י אישור בכתב

51. כל נזק שיגרם ע"י אי אלה מבאי האתר גורם הנזק ישא בהוצאות התשלום ,

52. תקנון זה נכתב  בתור גילוי נאות ולא חלילה מתוך שיש חשד לגבי כל אדם

בעלי האתר "תכשיטי פרדו"

עוסק מורשה: 206169179

 

קניה נעימה,"תכשיטי פרדו"